Cudowna asysta Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów! Napoli zabawiło się z Ajaksem na początku meczu [WIDEO]

Screen z Twittera
Włoskie Napoli znakomicie rozpoczęło spotkanie z Ajaksem Amsterdam w Lidze Mistrzów. Już w czwartej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Asystę przy golu Hirvinga Lozano zaliczył Piotr Zieliński.
Podopieczni Luciano Spallettiego znakomicie spisują się na początku sezonu 2022/2023. W oficjalnym meczu nie zaznali jeszcze goryczy porażki, świetnie spisując się nie tylko w Serie A, ale także w Lidze Mistrzów.
Już w środowy wieczór "Azzurri" stanęli przed szansą na zapewnienie sobie awansu do 1/8 finału. Warunek był jeden - co najmniej remis w spotkaniu z Ajaksem Amsterdam.
Od pierwszej minuty na Stadio Diego Armando Maradona wystąpił Piotr Zieliński. Polak doznał przed tygodniem lekkiego urazu, lecz nie przeszkodził mu on w tym, aby wyjść dziś na boisko.
W Amsterdamie Napoli wygrało aż 6:1, a spotkanie rewanżowe rozpoczęło równie dobrze. Spora w tym zasługa naszego reprezentanta, który znakomicie obsłużył Hirvinga Lozano.
Skrzydłowy gospodarzy zagrał do środka pola, a Zieliński bez przyjęcia posłał dośrodkowanie prosto na głowę partnera. Meksykanin nie miał problemu z wykorzystaniem tego podania.
Asysta Polaka zrobiła wrażenie na dziennikarzach oraz ekspertach i jest szeroko komentowana na Twitterze. Ostatecznie Napoli wygrało 4:2 po znakomitym spotkaniu. Pełną relację możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik12 Oct 2022 · 18:59