Cudowny gol Angela Di Marii! PSG wygrało kolejny mecz [WIDEO]

daykung / shutterstock.com
Piłkarze OGC Nice ulegli u siebie Paris Saint-Germain 1:4 (0:2) w jedynym piątkowym meczu 10. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Allianz Riviera dwubramkowe prowadzenie obrońcom tytułu do przerwy zapewnił Angel Di Maria. Argentyńczyk najpierw wykorzystał sytuację sam na sam, a następnie popisał się kapitalnym lobem z ostrego kąta.
Po zmianie stron kontaktową bramkę strzałem z dwunastu metrów od poprzeczki zdobył Kameruńczyk Ignatius Kpene Ganago, ale na więcej gospodarzy nie było już stać, tym bardziej, że kończyli zawody w podwójnym osłabieniu.
Drużynę z Prowansji pogrążył jeszcze dwie minuty przed końcem płaskim uderzeniem z pola karnego Kylian Mbappe, a okazały sukces przypieczętował z bliska już w doliczonym czasie gry Argentyńczyk Mauro Icardi, wykańczając świetny kontratak.
"Les Aiglons" doznali w ten sposób piątej porażki w sezonie i spadli na dziewiąte miejsce w tabeli. Zespół znad Sekwany natomiast dzięki ósmej wygranej w bieżących rozgrywkach umocnił się na czele klasyfikacji.
Marcin Karbowski18 Oct 2019 · 22:41