Cyrk w Pucharze Polski! Legia Warszawa awansowała po kuriozalnym błędzie bramkarza [WIDEO]

screen z TV
Legia Warszawa miała problemy w meczu I rundy Pucharu Polski. Ostatecznie "Wojskowym" udało się wygrać 3:1 z ekipą Wigier Suwałki.
Legia od pierwszego gwizdka ruszyła do ataku. W 12. minucie Kacper Kostorz dostał dobre podanie od Lirima Kastratiego, ale źle przyjął piłkę w polu karnym i nie zdołał oddać czystego strzału. Dogodnej szansy nie wykorzystał także Rafa Lopes.
W 40. minucie nieoczekiwanie to gospodarze z Suwałk zaskoczyli mistrzów Polski. Do siatki trafił Kacper Michalski. Dopadł on do piłki wyplutej przez Cezarego Misztę i z zimną krwią wyprowadził drugoligowca na prowadzenie.
Ten gol pobudził podopiecznych Czesława Michniewicza. Po kilkudziesięciu sekundach do remisu doprowadził Kostorz.
Po przerwie znów aktywny był Lopes. W 50. minucie Portugalczyk huknął w poprzeczkę. Legia wyszła na prowadzenie dopiero po kuriozalnym błędzie bramkarza rywali.
Wynik meczu ustalił Mahir Emreli. Legia wygrała 3:1 i awansowała do kolejnej rundy.
Adam Kłos22 Sep 2021 · 19:22