Czerwona kartka Krystiana Bielika. Polak wyrzucony z boiska za brutalny faul [WIDEO]

Derby County
Krystian Bielik już w 17. minucie gry musiał upuścić boisko w meczu Derby County - Charlton Athletic 2:1 (1:0) w spotkaniu 25. kolejki Championship.
Gospodarze rozpoczęli mecz od mocnego uderzenia. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się 18-letni Jason Knight.
Od 17. minuty drużna Derby County musiała grać w dziesięciu. Krystian Bielik, który chciał zapobiec kontrze rywali, bez pardonu wślizgiem zaatakował nogi Conor Gallagher. Arbiter nie miał wątpliwości i pokazał Polakowi czerwoną kartkę.
Mimo osłabienia gospodarze po przerwie powiększyli prowadzenie. W 77. minucie po raz drugi trafił Knight. Piłkarze Charlton Athletic opowiedzieli po sześciu minutach, gdy rzut karny wykorzystał Taylor.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1. "Barany" zainkasowały trzy punkty i przesunęły się na 17. pozycję w tabeli.
Daniel Makarewicz31 Dec 2019 · 07:20