Cztery gole, dwie czerwone kartki i wygrana Realu Madryt z Arsenalem po rzutach karnych [WIDEO]

Anton_Ivanov/Shutterstock
Real Madryt wygrał z Arsenalem po rzutach karnych 3:2. W regulaminowym czasie był remis 2:2.
Już od pierwszych minut sporo działo się na boisku. W piątej minucie pierwszą żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za chwilę ujrzał drugi kartonik i wyleciał z boiska, kiedy ręką zatrzymał strzał rywala zmierzający do bramki.
Po chwili rzut karny na bramkę zamienił Lacazette. Francuz asystował przy drugim trafieniu swojego zespołu. Aubameyang wyszedł sam na sam z Keylorem Navasem, minął go i posłał piłkę do pustej bramki.
Jeszcze w pierwszej połowie dwie żółte kartki zobaczył Sokratis i oba zespoły grały w osłabieniu. "Królewscy" kontaktową bramkę zdobyli w 56 minucie. Futbolówkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Bale.
Trzy minuty później było już 2:2. Marcelo wycofał piłkę w polu karnym do Asensio, a ten momentalnym strzałem pokonał Martineza.
Więcej goli nie zobaczyliśmy i mecz rozstrzygnął się w rzutach karnych. W serii jedenastek lepsi okazali się zawodnicy Zidane'a, wygrywając 3:2.