Cztery gole i remis VfB Stuttgart z Freiburgiem

VfB Stuttgart zremisował przed własną publicznością z SC Freiburg 2:2 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 20. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na Mercedes-Benz-Arena prowadzenie gościom zapewnił już po czterech minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Janik Haberer. Kwadrans przed końcem wyrównał mocnym strzałem z pola karnego Argentyńczyk Emiliano Adrian Insua.
Osiem minut później precyzyjnym płaskim strzałem przy słupku gospodarzy przybliżył do sukcesu rezerwowy Daniel Didavi, ale już w doliczonym czasie gry przyjezdnym punkt uratował z bliska Florian Niederlechner.
Zespół z Bryzgowi po siódmym remisie w sezonie jest na trzynastym miejscu w tabeli. "Die Schwaben" natomiast po raz trzeci w bieżących rozgrywkach podzielili się punktami z rywalami i nadal otwierają strefę spadkową.
Daniel Makarewicz03 Feb 2019 · 20:00