Wysokie zwycięstwo Realu Madryt na początek sezonu. Eden Hazard ze zjawiskową asystą [WIDEO]

Cordon Press / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 14 sie 2021 | 23:51
Carlo Ancelotti udanie rozpoczął drugą kadencję w Realu Madryt. "Królewscy" na inaugurację sezonu wygrali na wyjeździe z Deportivo Alaves 4:1.
Real na gole czekał do drugiej połowy. Tuż po jej rozpoczęciu prowadzenie gościom dał Karim Benzema, który wykorzystał zjawiskową asystę Edena Hazarda. Belg wystawił mu piłkę do strzału piętą.
W 56. minucie było już 2:0. Po rozegraniu rzutu rożnego w pole karne zacentrował Luka Modrić, a Nacho wślizgiem wbił piłkę do bramki.
Real nie odpuszczał. W 62. minucie kontrę rozprowadził Fede Valverde, dograł w pole karne do Benzemy, a ten na raty trafił do siatki. Jego pierwszy strzał był dość nieudolny, ale dobitka znalazła drogę do siatki.
Po trzecim golu w grę "Królewskich" wdało się rozprężenie. Eder Militao zbyt krótko wycofał piłkę do Thibaut Courtois. Wykorzystał to John Guidetti, którego sfaulował belgijski bramkarz. Rzut karny na gola zamienił Joselu.
Gospodarze nie zwojowali już nic więcej. Real do końca meczu kontrolował grę i szukał okazji do strzelenia kolejnego gola. Zdobył go w doliczonym czasie gry. Po dośrodkowaniu Alaby z bliska trafił Vinicius.
1 - 4
14 sie 2021 | 22:00 (zakończony)

Przebieg meczu

56'
65'
66'
V. Junior
68'
F. Pellistri
82'
A. Moya
90'
2'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI