Cztery gole w meczu Bayeru Leverkusen z Werderem Brema

schwarzdigital.com / shutterstock.com
Bayer Leverkusen zremisował u siebie z Werderem Brema 2:2 (1:1) w meczu 9. kolejki Bundesligi. Dla gości to czwarty z rzędu podział punktów.
Gospodarze objęli prowadzenie już po czterech minutach, kiedy Omer Toprak skierował piłkę do własnej bramki.
Zespół Werderu wyrównał pod koniec pierwszej połowy. Milot Rashica oddał strzał z dystansu i futbolówka po rykoszecie zaskoczyła Lukasa Hradeckiego.
W 48. minucie goście wygrywali 2:1. Davy Klaassen uderzył z linii pola karnego, a zasłonięty bramkarz "Aptekarzy" nie zdążył z interwencją.
Dziesięć minut później bramkę na 2:2 zdobył Lucas Alario strzałem z pierwszej piłki z piątego metra.
W tabeli Bundesligi Bayer jest ósmy z dorobkiem 15 punktów. Natomiast Werder Brema zajmuje dwunastą pozycję, mając na koncie 10 punktów.
Marcin Karbowski26 Oct 2019 · 22:45