Czwarte z rzędu zwycięstwo PSG

charnsitr/Shutterstock
Paris Saint-Germain pokonało u siebie AS Saint-Etienne 3:0 (1:0) w pierwszym meczu 4. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Parc des Princes prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry strzałem z rzutu karnego Urugwajczyk Edinson Cavani.
Sześć minut po zmianie stron, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Brazylijczyka Marquinhosa, podwyższył uderzeniem z bliska Thiago Motta. Sukces stołecznej drużyny przypieczętował jeszcze w ostatniej minucie Cavani, który wykończył świetne zagranie w pole karne od Thomasa Meuniera.
Dzięki czwartej wygranej z rzędu podopieczni Unaia Emery'ego umocnili się na prowadzeniu w tabeli. "Zieloni" doznali dopiero pierwszej porażki i są na trzeciej lokacie.