Damian Kądzior nie pomógł Eibarowi. Świetna kiwka i gol Gerarda Moreno [WIDEO]

Cordon Press / Press Focus
Villarreal po rozczarowującym remisie z Huescą w zeszłej kolejce, dziś skompletował trzy punkty, wygrywając z Eibarem 2:1. W drużynie gości Damian Kądzior rozpoczął mecz z ławki rezerwowych, wszedł na ostatnich 7 minut.
W 10. minucie z gola dla Villarrealu cieszył się Gerard Moreno, ale szybko jego radość zmąciła interwencja VAR. Napastnik “Żółtej Łodzi Podwodnej” podczas strzału znajdował się na pozycji spalonej.
Druga część meczu rozpoczęła się kompletnie nie po myśli gospodarzy. W 50. minucie bramkę dla Eibaru zdobył Garcia Kike. Po trzynastu minutach Villarreal wyrównał. Gerard Moreno mimo pierwszych niepowodzeń wreszcie wpisał się na listę strzelców, popisując się wspaniałym dryblingiem i wykończeniem.
Dziewięć minut później na 2:1 podwyższył snajper wyborowy Paco Alcacer. Po golu szkoleniowiec Eibaru rzucił wszystko, co miał, w tym Damiana Kądziora, ale ani Polak, ani jego koledzy nie dali rady doprowadzić do wyrównania. Tym samym ekipa z Kraju Basków po dwóch kolejkach ciągle nie zaznała zwycięstwa.
Tobiasz_Kubocz 19 Sep 2020 · 18:05