Damian Kądzior strzelił gola dla Dinama Zagrzeb. Pewne zwycięstwo mistrza Chorwacji [WIDEO]

DarioZg / shutterstock.com
Damian Kądzior strzelił gola dla Dinama Zagrzeb w wyjazdowym meczu z HNK Gorica. Jego drużyna wygrała 4:2.
Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 28. minucie. Kądzior rozpoczął akcję ofensywną swojej drużyny ładnym przerzutem na skrzydło, a po kilku sekundach dopadł do piłki w polu karnym. Ta zanim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze od jednego z rywali.
Łącznie Kądzior w tym sezonie rozegrał jedenaście meczów. Strzelił w nich pięć goli i zaliczył jedną asystę.
W spotkaniu wystąpił też Łukasz Zwoliński z HNK. Były napastnik Pogoni Szczecin pojawił się na boisku w 61. minucie.
Marcin Karbowski18 Oct 2019 · 20:48
Źródło: Twitter