Dariusz Żuraw po remisie z Koroną Kielce: Straciliśmy dwa punkty

Dariusz Żuraw po remisie z Koroną Kielce: Straciliśmy dwa punkty
screen z youtube.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 10 lis 2019 | 18:45
Trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw był rozczarowany remisem przed własną publicznością z Koroną Kielce 0:0 w niedzielnym meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy.
"Kolejorz" po piątym podziale punktów w tym sezonie umocnił się na dziewiątej pozycji w tabeli.
- Po takim meczu można śmiało stwierdzić, ze straciliśmy dwa punkty. Od początku zagraliśmy niezłe spotkanie. Natomiast sytuacje, które stwarzaliśmy nie zostały wykorzystane, przez co nasza gra stawała się coraz bardziej nerwowa - wyznał Żuraw dla oficjalnego serwisu klubu z Wielkopolski.
- Szkoda tej pierwszej połowy, bo było to jedno z lepszych czterdziestu pięciu minut jakie pamiętam. W drugiej brakowało nam cierpliwości i nie kreowaliśmy tak dobrych sytuacji jak przed przerwą. Jednak nie jest łatwo utrzymać takie samo tempo przez cały mecz i widzieliśmy to w tym spotkaniu - podkreślił opiekun "Kolejorza".
- W drugiej połowie zdecydowaliśmy się na grę dwoma napastnikami, bo chcieliśmy wspomóc osamotnionego Christiana Gytkjaera. Najlepszym podsumowaniem jest to, że mamy tylko jeden punkt zamiast trzech i oczywiście, że mamy ich za mało. Nie ma co z tym dyskutować - podsumował Żuraw.
(za lechpoznan.pl)
Źródło: asinfo.

Dyskusja 3

10 lis 2019 | 22:44
0
Ta liga jest poprostu zjebana. Jak tak słabo grająca legia może mieć pierwsze miejsce?
10 lis 2019 | 21:06
0
Lech gra gow... Nigdy w życiu karneta bym nie kupił na tą drużynę będę walczyć o utrzymanie...
10 lis 2019 | 19:23
0
Ta liga to jest mega syf. Teraz widze jak bardzo nie docenialem czasow przelomu wiekow, gdzie taka Wisla z tamtego okresu teraz wygrywala by lige w grudniu.