Denizlispor przegrał w Stambule. Dwóch Polaków w składzie gości

Twitter
Kasimpasa pokonała u siebie Denizlispor 2:0 (1:0) w poniedziałkowym meczu 23. kolejki rozgrywek tureckiej Super Lig.
Na murawie Recep Tayyip Erdogan Stadyumu w podstawowym składzie gości wystąpili bramkarz Adam Stachowiak oraz pomocnik Radosław Murawski.
Prowadzenie dla gospodarzy do przerwy uzyskał po strzale z bliska Czech Tomas Brecka. Sukces miejscowych przypieczętował jeszcze siedem minut przed końcem Bośniak Haris Hajradinović, który skutecznie przymierzył w krótki róg z kilkunastu metrów.
Ekipa ze Stambułu odniosła w ten sposób piąte zwycięstwo w sezonie, ale pozostała przedostatnia w tabeli. "Koguty" doznały natomiast jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadły na czternastą lokatę w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik24 Feb 2020 · 20:05