Derby Madrytu w finale Superpucharu Hiszpanii! Niebywała druga połowa meczu Barcelony z Atletico [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 9 sty 2020 | 21:54
Atletico Madryt zagra w finale Superpucharu Hiszpanii! Piłkarze Diego Simeone w półfinale rozgrywek wygrali z Barceloną 3:2!
Pierwsza połowa toczyła się w sennym tempie. Przewagę miała Barcelona, allecz miała problem z wypracowaniem sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki. W 22. minucie szansę miał Leo Messi, ale jego strzał zatrzymał Jan Oblak. Słoweniec zatrzymał też Antoine'a Griezmanna - Francuz przegrał z nim pojedynek w 40. minucie.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia Atletico. W 46. minucie Joao Felix podał do Angela Correi, ten zgrał do Koke, który wykorzystał sytuację sam na sam z Neto. Hiszpan chwilę wcześniej pojawił się na boisku - w przerwie zmienił Hectora Herrerę.
Barcelona odrobiła straty w 51. minucie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Suarez opanował piłkę, przejął ją Messi i błyskawicznym uderzeniem pokonał Oblaka.
W 56. minucie w pole karne przebił się Griezmann, próbował lobować Oblaka, ale Słoweniec zdołał zatrzymać piłkę. Po chwili Atletico otrzymało kolejne ostrzeżenie. Do bramki trafił Messi, ale sędzia nie uznał jego gola ze względu na wcześniejsze zagranie ręką.
W 62. minucie nie było już żadnych wątpliwości, że gola trzeba uznać. Najpierw Oblak w cudowny sposób wybronił uderzenie głową Suareza, ale sekundy później był bezradny przy dobitce Griezmanna.
W 74. minucie sędziowie nie uznali gola Gerarda Pique. Po analizie VAR okazało się, że dogrywający do niego Arturo Vidal był na spalonym.
Wydawało się, że Barcelona w końcu dobije słabo grające Atletico. Byliśmy jednak świadkami zupełnie niespodziewanego zwrotu akcji. Atletico wyrównało w 81. minucie. Neto sfaulował w polu karnym Vitolo, a jedenastkę na gola zamienił Alvaro Morata.
W 86. minucie było już 3:2 dla drużyny Diego Simeone. W sytuacji sam na sam z Neto znalazł się Angel Correa. Uderzył nie najlepiej, ale piłka po rękach brazylijskiego bramkarza wpadła do bramki. Próbujący rozpaczliwie interweniować Sergi Roberto wybił piłkę już z bramki.
Barcelona w końcówce nie potrafiła już odpowiedzieć. Atletico w finale Superpucharu zagra z Realem Madryt. Mecz odbędzie się w niedzielę. Początek o 19:00.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 183

10 sty 2020 | 09:05
0
Szkoda dwóch zmarnowanych setek Grizmana...
0
0 krytyki po prowadzeniu 2.1? meczyki schodzą na barcelońskie slamsy.. prawda jest taka ze Messi to Barcelona, a Barcelona bez Messiego to tylko miasto z zabytkami..
10 sty 2020 | 02:13
0
To szczyt hipokryzji, najpierw Katalonia nienawidzi Hiszpanii, chcą niepodległości itd. ale jak dochodzi do meczu, to to już nie jest kataloński klub, tylko Hiszpański (tak mowa o Barcelonie), a jak są mistrzostwa to już nawet nie ma katalońskich kibiców, tylko hiszpańscy. To bez sensu, oni sami nie wiedzą czego chcą.
10 sty 2020 | 07:30
0
Tu nie chodzi o pilke tylko o polityke. Bez kataloni nie ma hiszpanii bo ta generuje glowne dochody a panstwo to zabiera.
10 sty 2020 | 08:13
0
a bez Hiszpanii nie ma Katalonii bo Ci głównie opierają się o handel przez jeden z największych portów w Europie - Barcelone. Handel głównie z EU i hiszpańskojęzycznymi krajami Ameryki Płd. A jak się Katalonia odłączy to z kim i czym mają handlować ?
10 sty 2020 | 01:28
0
Valverde to jest jak Solskjear, tylko Barca ma jednak jakość w składzie o dwie klasy wyższą od Man Utd, dlatego są gdzie są w lidze i nawet Lidze Mistrzów. Wstanie z ławki raz na mecz, coś krzyknie albo i nie, zmarszczy czoło i usiądzie, później pierdoli na konferencjach (tu mówię o Solskjearze) na zmianę a to, że trzeba wzmocnień, a drugim razem że jest jakość w składzie. A wszyscy byli piłkarze MU smarują dupę Solskjearowi, mimo że za lepsze wyniki ci sami ludzie jechali po Van Gaalu czy Mourinho. Nie wiem co tam na co dzień w życiu Barcy i gadaniu Valverde słychać, ale na ławce w trakcie meczu to widzę taką oto analogię z tych meczów co oglądam.
10 sty 2020 | 01:08
0
Najlepsze są komentarze kibiców barcy "drużyna opadła po nieuznanych bramkach", pal licho, że mają 2-1, że kontrolują mecz, opadła i tyle. Atleti przegrywało, nie potrafiło zdobyć gola, to dopiero było dla nich motywujące :D jednak mecz wygrali, pokazali jaja i dwoma podaniami przeszyli obrone barcelony. Mental
10 sty 2020 | 00:57
0
Ahahahaaahhha.
10 sty 2020 | 00:49
0
Jak trzeba coś frajersko przegrać to zawsze można liczyć na farselonę. W imieniu fanów Realu Madryt gratuluję zwycięstwa fanom Atletico, niech w finale wygra lepszy.
10 sty 2020 | 00:06
0
Simeone wreszcie to zrobił. Ograł Barcelonę. I jeszcze wyrzucił ich z gry o Superpuchar. Brawo Atletico. Świetna druga połowa meczu. To nie zdarza się często.
9 sty 2020 | 23:52
0
Po liczbie minusów dawanych fanom barcy oraz liczbie plusow za komenty wyśmiewające sie z ich porażki wnioskuję, że zleciało się dużo antyfanow bo jest okazja trochę pohejtowac...
Cieszcie się tą chwilą, nie będzie ich wiele więcej w ttm sezonie jak przyjdzie nastepca Ernesta!
10 sty 2020 | 00:41
0
Czego się dziwisz? Przecież wy młotki robicie to samo pod meczami Realu.
9 sty 2020 | 23:36
0
Trzeba obiektywnie przyznać, że to było niezłe meczycho. Żadna drużyna nie oszczędzała się, była walka i emocje. Wygląda jakby faktycznie te rozgrywki zyskały trochę na powadze - może przez to, że są grane w środku sezonu, gdzie drużyny są w rytmie meczowym, może przez to, że trzeba więcej wysiłku włożyć w ich wygranie? Grunt, że jest ciekawie.
9 sty 2020 | 23:26
0
Porównajcie sobie, jak wyglądają reakcję Simeone i Valverde na przebieg spotkania, przecież to nawet nie jest śmieszne. Simeone prawie wbiegł na boisko, a Valverde siedzi na ławce i tylko myśli o tym co powiedzieć w wywiadzie po meczu, po kolejnej kompromitacji.
#ValverdeOut
10 sty 2020 | 00:51
0
No i odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego Valverde wciąż jest tam trenerem, bo siedzi cicho i nie podskakuje. Jeszcze tego by brakowało żeby jakiś trener zaczął kwestionować jedynowładztwo kosmity i boga futbolu
9 sty 2020 | 23:23
0
Mimo ze nie jestem kibicem Barcy to az mi szkoda Valverde bo to dobry czlowiek widac ale niestety w Barcelonie mu nie idzie i raczej nie dokanczy sezonu
0
Mimo ze nie jestem kibicem Barcy to az mi szkoda Valverde bo to dobry czlowiek widac ale niestety w Barcelonie mu nie idzie i raczej nie dokonczy sezonu
0
Może przesadzam z tą ręką Messiego a w sumie to i dobrze bo już dość mają tych Superpucharów Hiszpanii więc raz przegrają nic się nie stało . Ważne że jest szansa żeby zwolniły tego muła na ławce szybciej . Wtedy przyjdzie inny trener sezon jeszcze nie stracony.
9 sty 2020 | 23:35
0
Jak mozesz napisac ze Twoja ekipa ma dosc pucharow...superpucharow itd...
Mnie mega bolalo odpadniecie Realu z kazdego...
Poza tym mam wrazenie, ze Valverde to jeszcze dostarcza tlenu Waszej podstarzalej Barcelonie.
Slabo ziom...
10 sty 2020 | 20:15
0
Jak to uposledzony zjeb, którego gnebią w szkole
9 sty 2020 | 23:20
Mecz o Superpuchar kraju bez mistrza i zdobywcy pucharu... nie tu na pewno przekrętu nie było :D
0

Nie oszukujmy się w tej sytuacji każdy szanujący się fan futbolu powinien olać tegoroczny superpuchar i mieć w dupie wynik i "zwycięzcę" niedzielnego meczu.
11 sty 2020 | 12:37
0
Co ty bierzesz? Haha podejrzewam że dla cb, wnioskujac z twojego komentarza mecze z Liverpoolem i Roma też były ustawione bo jak to tak finał ligi mistrzów bez mistrza Hiszpanii a awansuje średniak ligi włoskiej? Dla cb pewnie liga mistrzów co roku robi przekrety od 2015 roku co nie?
11 sty 2020 | 14:56
0
Dziwna ta twoja logika, ale nie dyakutujmy na ten temat. Jeśli jesteś szanującym się fanem futbolu, to olej ten tegoroczny, żałosny superpuchar i równie żałosnego jego niedzielnego "zwycięzcę"
13 sty 2020 | 15:53
0
Żałosne to jest przegrywanie ostatnich wszelkich wygranych meczy przez Barcelonę, jaki widziałeś przekręt w meczu Barcelony z atleti?
13 sty 2020 | 16:33
0
Chodziło mi o przekręt z organizacją tego superpucharu, a nie o sam mecz.
9 sty 2020 | 23:12
0
Taka jest prawda Vcf zdobywca pucharu krola , Barca mistrz kraju , a co tam robia druzyny z madrytu tego chyba nie wie nikt. Wiec powtarzam super puchar hiszpanii w tym roku podniesie druzyna z dupy , rownie dobrze koluszki bytom , mogliby ten puchar zgarnac
9 sty 2020 | 23:15
0
to tak jak by druzyna ktora odpada w cwiercwinale ligi mistrzow , podniosla super puchar europy , czy to nie idiotyzm?
10 sty 2020 | 00:09
0
Teoretycznie superpuchar Europy może podnieść ekipa która nie wyjdzie z grupy LM. Pieniądz rządzi światem. Angielska liga jest tak mocna że włoska czy hiszpańska muszą robić takie dziwne rzeczy żeby im PL nie uciekło.
9 sty 2020 | 23:09
0
Bilon87 sam będziesz miał kompleksy jak zobaczysz na ilość pucharów w gablocie Realu .A co do zawiści sami kibice Barcelony zaczęli tą wojnę odkąd pamiętam czyli od jakiś 25 lat kibicuje Realowi.Tylko Real to Królewski klub.Przyklad typowy kibic Barcelony Bilon87.
0
aha czyli ty pamietasz czasy jak kibice hejotwali sie na gadu gadu? czy może brałeś bezpośredni udział w ustawkach pomiędzy tymi klubami...kurwa kim ty jesteś typie? Jakim trzeba być deklem zeby twierdzić że się pamięta kto zaczął wojnę pomiędzy kibicami...? Co do gabloty to nie czuje zazdrości gdyż sukcesy to Real odnosił glownie za panowania generała Franco, czyli sami sobie grali w rozgrywkach bo reszta drużyn nie mogła myśleć o wygraniu z "królewskim klubem" bo zaraz by do więzienia zamykali. A jak juz gadamy o typowych kibicach to właśnie utwierdziłes mnie w przekonaniu kim tak naprawdę sa przescieradla...pewnie pod wczorajszym meczem swojego klubu nie zostawiłeś komentarza i wpadłeś tylko tutaj, racja?
10 sty 2020 | 07:28
0
Polecam poczytac historie tych dwoch klubow i ie afer real mial z mafia. Zastraszanie zawodnikow barcy jak i odwrotnie. I barca i real maja swoje za uszami. Problem w tym ze dzisiejsi “ kibice” to rozwydrzone bachory ktore sie nawzajem obrazaja. Srednia wieku tutaj to 18 letnie smarkacze.
10 sty 2020 | 09:39