Derby szejków dla PSG! Manchester City poległ w Paryżu. Leo Messi z magicznym golem [WIDEO]

Wtorkowe mecze w grupie A Ligi Mistrzów przyniosły wielkie emocje. PSG wygrało z Manchesterem City. Z kolei piłkarze RB Lipsk niespodziewanie ulegli Club Brugge.
GRUPA A
Manchester City - PSG
Gospodarze z przytupem rozpoczęli hitowe starcie. Już w 8. minucie objęli prowadzenie. Mbappe zrobił przewagę w boczny sektorze i zagrał do Neymara. Ten nie oddał strzału, ale piłka trafiła do Gueye'a. Ten huknął nie do obrony pod poprzeczkę.
Przyjezdni ruszyli do odrabiania strat. Defensywa PSG dzielnie powstrzymywała próby rywali. W bramce nie zawodził Donnarumma, dla którego był to debiut w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Od emocji kipiało na boisku. Koszmarne pudło zanotował Bernardo Silva. Z kolei Kevin De Bruyne brutalnie potraktował jednego z rywali.
Do przerwy było 1:0. W drugiej połowie w bramce PSG dwoił się i troił Donnarumma. Włoch znakomicie zachował się m.in. przy strzale De Bruyne.
Paryżanie dzielnie się bronili, a w 74. minucie wyprowadzili zabójczy cios. Wynik spotkania na 2:0 cudownym uderzeniem ustalił Leo Messi.
RB Lipsk - Club Brugge
Ekipa "Byków" doskonale rozpoczęła mecz. Już w 7. minucie wyszła na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Nkunku.
Goście nie załamali się takim stanem rzeczy. Jeszcze w pierwszej połowie odwrócili losy rywalizacji. W 22. minucie Vanaken trafił na 1:1. Z kolei w 41. minucie gości w ekstazę wprawił Rits.
Ostatecznie gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć. W efekcie niepodziewanie przegrali 1:2.
Daniel Makarewicz28 Sep 2021 · 22:55