Dinamo Zagrzeb zagra w finale Pucharu Chorwacji. 30 minut Kądziora

Dziurek/Shutterstock
Dinamo Zagrzeb pokonało u siebie NK Osijek 2:0 w meczu półfinałowym Pucharu Chorwacji i awansowało do finału. W zespole gospodarzy pół godziny rozegrał Damian Kądzior.
Pierwszego gola dla Dinama strzelił w 18. minucie Dani Olmo, a wynik spotkania na 2:0 ustalił w już doliczonym czasie gry Ivan Sunjić. Tym samym Dinamo awansowało do finału Pucharu Chorwacji.

W barwach gospodarzy w 60. minucie na boisku pojawił się Damian Kądzior. Dla polskiego pomocnika był to trzeci występ w krajowym pucharze w tym sezonie.
W decydującym spotkaniu stołeczny zespół zagra ze zwycięzcą rywalizacji Inter Zapresić - HNK Rijeka.
Dinamo ma szansę na podwójną koronę. Zapewniło sobie już mistrzostwo Chorwacji i będzie miało szansę obronić też krajowy puchar.