Dramat Borussii Moenchengladbach. Straciła awans w ostatniej minucie!

alphaspirit / shutterstock
Łudogorec Razgrad zremisował przed własną publicznością z Ferencvarosem Budapeszt 1:1 (1:0) na zakończenie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy. Dramat przeżyła Borussia Moenchengladbach.
Na obiekcie mistrzów Bułgarii zawody z perspektywy ławki rezerwowych rozpoczął Jakub Świerczok. Prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił w sytuacji sam na sam Kongijczyk Jody Lukoki, któremu precyzyjnie zagrywał Marcelinho. Wyrównał już w doliczonym czasie gry efektownym uderzeniem Białorusin Mikałaj Sihniewicz.
Mistrzowie Bułgarii po drugim z rzędu remisie w bieżącej edycji zachowali drugie miejsce w tabeli. Rywalizację w grupie H wygrał Espanyol Barcelona, który w szóstej kolejce przegrał u siebie z CSKA Moskwa 0:1.
W dramatycznych okolicznościach awans do kolejnej rundy straciła Borussia Moenchengladbach, która przegrała z Basaksehirem 1:2. Decydujący gol padł w ostatniej minucie meczu.
Marcin Karbowski12 Dec 2019 · 23:03