Dramatyczny mecz w Mediolanie! Hat-trick Bacci i Donnarumma ratujący Milan [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
AC Milan pokonał na San Siro drużynę Torino FC 3:2 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w ramach 1. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Bohaterami meczu po stronie gospodarzy zostali Carlos Bacca, który ustrzelił hat-tricka oraz Gianluigi Donnarumma, który w 96 minucie obronił rzut karny.

Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Gospodarze prowadzili już 3:1, ale w doliczonym czasie gry mogli wypuścić zwycięstwo z rąk. Najpierw drugą bramkę dla gości zdobył Daniele Baselli - wcześniej dla Torino trafił Andrea Belotti - chwilę później z boiska wyleciał Gabriel Paletta, a w 96 minucie jedenastki nie wykorzystał strzelec pierwszego gola, Belotti.

Milan zgarnął zatem trzy punkty. Liderem Serie A jest w tym momencie AS Roma, która w sobotę rozgromiła na własnym obiekcie Udinese Calcio 4:0.