Drugi gol Krzysztofa Piątka w nowym sezonie. Milan przegrał z Torino, zadecydował gol przewrotką [WIDEO]

ph.FAB / Shutterstock.com
Krzysztof Piątek strzelił gola dla Milanu w wyjazdowym meczu z Torino. Reprezentant Polski trafił do siatki z rzutu karnego. Jego drużyna przegrała 1:2.
W 17. minutę w pole karne Torino wbiegł Leao, który upadł w starciu z De Silvestrim. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnym uderzeniem na gola zamienił Piątek. Choć Sirigu wyczuł jego intencje, to nie miał szans dosięgnąć potężnie kopniętej piłki.
Piątek tym samym strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie. Poprzednio wpisał się na listę strzelców w meczu z Hellas Werona. Wtedy również wykorzystał rzut karny.
Torino doprowadziło do remisu w 72. minucie. Na listę strzelców wpisał się Andrea Belotti. Gospodarze poszli za ciosem i cztery minuty później objęli prowadzenie. Ponownie do bramki trafił Belotti, który tym razem popisał się uderzeniem przewrotką.
W tabeli Serie A Torino jest szóste, mając na koncie 9 punktów. Natomiast AC Milan zajmuje trzynastą pozycję z dorobkiem 6 punktów.
Marcin Karbowski26 Sep 2019 · 21:26