Drugie zwycięstwo Legii Warszawa! Świetny początek drugiej połowy na wagę zwycięstwa z Piastem [WIDEO]

Rafał Oleksiewicz / Press Focus
Legia Warszawa wygrała drugi mecz w nowym sezonie. Drużyna prowadzona przez Kostę Runjaicia wygrała z Piastem 2:0.
W pierwszej połowie optyczną przewagę miała Legia. Nie potrafiła jednak ani jednego celnego strzału. Goście przez 45 minut w ogóle nie uderzyli na bramkę.
Legia świetnie rozpoczęła drugą połowę. W 47. minucie Baku zagrał do Muciego, ten uwolnił się spod krycia i uderzeniem w dalszy róg trafił do siatki.
Pięć minut później padł drugi gol dla gospodarzy. Szarżę w pole karne przeprowadził Mladenović i mocnym uderzeniem pokonał Placha.
Piast nie był w stanie odpowiedzieć Legii. Goście nie stwarzali poważniejszego zagrożenia pod bramką Tobiasza. Gdy już piłkę dostał tam Wilczek, to nieczysto w nią trafił.
Legia mogła wygrać wyżej. W samej końcówce groźnie z rzutu wolnego uderzył Josue, ale jego strzał zatrzymał Plach.
Statystyki drużyny Waldemara Fornalika po trzech rozegranych meczach są koszmarne. Gliwiczanie nie mają na koncie ani punktu, ani nawet gola. Legia z kolei dobrze zareagowała na porażkę z Cracovią. Po czterech kolejkach ma siedem punktów.
Marcin Karbowski05 Aug 2022 · 22:30