Drużyna Arkadiusza Recy wypuściła wygraną w ostatnich minutach. "No look shot" [WIDEO]

Adam Starszyński / PressFocus
Spezia wygrała z Crotone w meczu 30. kolejki Serie A. Ozdobą spotkania był gol, którego zdobył w 40. minucie Koffi Djidji.
Walka o utrzymanie w Serie A wkracza w kluczową fazę. Piłkarze Crotone póki co zamykają ligową tabelę i są głównym kandydatem do pożegnania się z włoską elitą.
Dziś drużyna Arkadiusza Recy przegrała w starciu ze Spezią. Polak pojawił się w wyjściowym składzie na to spotkanie. W 26. minucie został ukarany żółtą kartką.
Crotone na prowadzenie wyszło w 40. minucie. Wówczas Koffi Djidji niespodziewanie uderzył na bramkę i w efektowny sposób przelobował bramkarza rywali.
- Co za bramkę załadował Koffi Djidji w meczu Spezia-Crotone. No look shot! - skomentował Piotr Dumanowski z "Eleven Sports".
Spezia nie złożyła jednak broni i uparcie dążyła do wyrównania. W 63. minucie osiągnęła ten cel. Verde wpadł w pole karne i huknął pod poprzeczkę.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2. Gola dla przyjezdnych zdobył Simy. Napastnik dołożył nogę na szóstym metrze i tym samym skierował piłkę do siatki. Ostatnie słowo należało jednak dla gospodarzy. W 90. minucie na listę strzelców wpisał się Maggiore, a chwilę później wygraną Spezii dał Erlic.
Crotone wciąż okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Na swoim koncie ma 17 punktów. W lepszej sytuacji są piłkarze Spezii. Do tej pory zdobyli 31 "oczek".
Daniel Makarewicz10 Apr 2021 · 16:58