Duże zaskoczenie w kadrze Rakowa na Ligę Europy. Błyskawiczny powrót ważnego piłkarza

Duże zaskoczenie w kadrze Rakowa na Ligę Europy. Błyskawiczny powrót ważnego piłkarza
Grzegorz Misiak/Pressfocus
W najbliższy czwartek Raków Częstochowa zmierzy się z Sturm Graz. Z naszych informacji wynika, że do Austrii poleci między innymi John Yeboah, który błyskawicznie wyleczył kontuzję.
Raków walczy o dalszy udział w europejskich pucharach. Przed ekipą Dawida Szwargi dwa mecze, które przesądzą o losach awansu do Ligi Konferencji.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pierwszym wyzwaniem dla "Medalików" będzie spotkanie ze Sturm Graz. Starcie w Austrii zaplanowano na 30 listopada.
Dziennikarz portalu Meczyki.pl, Błażej Łukaszewski, przekazał, że w kadrze na nadchodzący mecz nie zabraknie niespodzianek. Okazało się bowiem, że do gry gotowy jest John Yeboah. Przypomnijmy, że skrzydłowy miał pauzować trzy tygodnie ze względu na kontuzję łydki (szczegóły TUTAJ). Zdołał się jednak wykurować dwa tygodnie wcześniej.
Co więcej, Szwarga będzie mógł też liczyć na Łukasza Zwolińskiego. Napastnik znalazł się w kadrze na czwartkowy mecz w Lidze Europy.
Jednocześnie kadra Rakowa nie będzie w 100% kompletna. W Austrii zabraknie Zorana Arsenicia, a także Stratosa Swarnasa. Duet obrońców został w Polsce ze względu na kontuzje. Zawieszony jest też Bogdan Racovitan - to efekt czerwonej kartki w starciu ze Sportingiem.
Obecnie "Medaliki" zajmują czwarte miejsce w Grupie D Ligi Europy. Jeśli chcą myśleć o awansie na trzecią pozycję, to muszą wygrać ze Sturmem.

Przeczytaj również