Dwa gole Cristiano Ronaldo to za mało! Juventus odpadł z Ligi Mistrzów! [WIDEO]

sbonsi / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 7 sie 2020 | 22:56
Juventus odpadł z Ligi Mistrzów. Piłkarze Maurizio Sarriego wygrali u siebie z Olympique Lyon tylko 2:1. Taki wynik dał awans do ćwierćfinału przedstawicielowi Ligue 1.
Olympique pojechał do Turynu ze skromną zaliczką z pierwszego meczu. Przed zawieszeniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa wygrał na swoim stadionie 1:0.
Rewanż zaczął się znakomicie dla gości, którzy objęli prowadzenie w 12. minucie. Bentancur sfaulował w polu karnym Aouara, a jedenastkę na gola zamienił Depay.
Juventus wyrównał jeszcze przed przerwą. Znów w roli głównej był Depay, który zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Bramkę pewnym uderzeniem zdobył Ronaldo.
Nie było to ostatnie słowo Portugalczyka. W 60. minucie Ronaldo otrzymał piłkę przed polem karnym Lyonu, wypracował sobie miejsce do oddania strzału i kropnął na bramkę Lopesa. Bramkarz Lyonu miał piłkę na rękawicy, ale nie zdołał skutecznie interweniować.
W 71. minucie pojawił się na boisku niedysponowany Paulo Dybala. Argentyńczyk zdołał dobrze dośrodkować z rzutu rożnego, po którym gola mógł strzelić Ronaldo. Na boisku wytrwał jednak tylko dwanaście minut. Plac gry opuszczał z grymasem bólu.
Juventus w końcówce nie był w stanie poważniej zagrozić bramce Lyonu. Niezłą okazję miał jeszcze Ronaldo, ale jego strzał z rzutu wolnego trafił w mur. Goście jak tylko mogli oddalali grę od własnego pola karnego. Przyniosło to efekt - w ćwierćfinale zagrają z Manchesterem City.
1500 PLN

TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA! 1500 PLN we wszystkich bonusach, w tym zakład bez ryzyka 231 PLN!

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start