Dwa samobóje w meczu FC Barcelony. Piłkarze Getafe strzelili sobie gola w komiczny sposób [WIDEO]

Pierwsza połowa meczu Barcelony z Getafe stała pod znakiem goli samobójczych. Kuriozalny był zwłaszcza ten strzelony przez gracza gości.
Barcelona zaczęła świetnie, bo już w 8. minucie prowadzenie dał jej Messi. Chwilę później było jednak 1:1. Autorem wyrównującego gola był... Lenglet, od którego nieszczęśliwie odbiła się piłka.
O ile Francuz miał pecha, o tyle trudno o nim mówić w przypadku piłkarzy Getafe. Ci wbili sobie samobója w kuriozalnych okolicznościach: Chakla chciał podać do swojego bramkarza, ale nie zauważył, że ten wybiegł z bramki. W efekcie obaj patrzyli, jak piłka wtacza się do siatki.
Na przerwę Barcelona schodziła z dwoma golami przewagi. Kolejne trafienie zanotował bowiem Messi - po pierwszej połowie było 3:1.
Marcin Karbowski22 Apr 2021 · 23:02
Źródło: Twitter