NA ŻYWO
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Dyrektor Wisły Kraków zapowiada transfery. "Zimą chcemy dokonać wzmocnień"

Dyrektor Wisły Kraków zapowiada transfery. "Zimą chcemy dokonać wzmocnień"
Krzysztof Porebski / PressFocus
Autor: Adam Kłos 9 lis 2021 | 20:46
Tomasz Pasieczny był gościem programu "Sekcja Piłkarska" na portalu "Sport.pl". Dyrektor sportowy Wisły Kraków zabrał głos w sprawie transferów "Białej Gwiazdy".
W trakcie ostatniego okienka Pasieczny nie próżnował. Szeregi Wisły wzmocnili m.in. Alan Uryga, Jan Kliment, Paweł Kieszek czy Michal Skvarka.
Dalsza część tekstu pod wideo
Podopieczni Adriana Guli zanotowali jednak dość przeciętny start w lidze. Po czternastu kolejkach Wisła zajmuje trzynaste miejsce w tabeli.
- Zimą chcemy dokonać wzmocnień. Na pewno chcielibyśmy wzmocnić i dodać trochę centymetrów w środku pola. Obojętne, czy będzie to "szóstka", czy "ósemka" - przyznał Tomasz Pasieczny.
- W dużej mierze jednak wzmocnienia będą zależeć od ruchów wychodzących. Chcemy bowiem zarządzać klubem stabilnie. Nie chcemy zapożyczać się i wydawać więcej pieniędzy niż mamy - kontynuował dyrektor sportowy.
Pasieczny skomentował także sytuację Yawa Yeboaha. Jest on jednym z wiodących piłkarzy w krakowskim zespole.
- To jest jeden z piłkarzy, o którego mamy zapytania. Jesteśmy polskim klubem, więc jak przyjdzie naprawdę dobra oferta, to ją rozważymy. Jesteśmy otwarci do rozmów. Yeboah chce się na pewno rozwijać w lepszej lidze, bo ma do tego talent - podsumował Pasieczny.
Źródło: Sport.pl/Transfery.info

Dyskusja 0