Dziesięć goli reprezentacji Anglii! Harry Kane i spółka zdemolowali San Marino [WIDEO]

Li Ying / Press Focus
Reprezentacja Anglii efektownie zakończyła eliminacje do mistrzostw świata. Wicemistrzowie Europy wygrali na wyjeździe z San Marino aż 10:0!
Anglicy od początku meczu byli bezlitośni. W ciągu pierwszych 45 minut strzelili rywalom aż sześć goli. Piłkę w bramce umieszczali kolejno Magiuire, Fabbri po samobójczym strzele oraz cztery razy Kane.
Po przerwie Anglicy nie trafiali już tak często, ale i tak podwyższyli wynik. Jako pierwszy w tej części gry do bramki trafił Smith Rowe. Było to jego pierwsze trafienie w kadrze.
Od 68. minuty gościom było jeszcze łatwiej, bo za dwie żółte kartki z boiska wyleciał Rossi. Anglicy grając w przewadze strzelili jeszcze trzy gole. Do bramki trafili Mings, Abraham i Saka.
Anglicy w ten sposób przypieczętowali awans do mistrzostw świata. W eliminacjach zdobyli 26 punktów na 30 możliwych.
W innym meczu "polskiej" grupy Albania skromnie wygrała z Andorą. Na gola czekała do 73. minucie. Do bramki trafił wtedy Cekici.