Efektowna wygrana Manchesteru United w Lidze Europy. Rashford huknął pod poprzeczkę [WIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Manchester United nie dał szans Partizanowi Belgrad w meczu czwartej kolejki Ligi Europy.
Prowadzenie "Czerwonym Diabłom" dał w 22. minucie Greenwood, który wykorzystał podanie od Rashforda i ze spokojem pokonał bramkarza rywali.
11 minut później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Martial. Francuz na małej przestrzeni ograł rywali, by po chwili skierować piłkę do siatki.
W drugiej połowie gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem składną akcję wykończył Rashford, który bez zastanowienia huknął pod poprzeczkę.
Po czterech meczach "Czerwone Diabły" mają na koncie 10 punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy.
Daniel Makarewicz07 Nov 2019 · 22:52