Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Efektowna wygrana Manchesteru United w Lidze Europy. Rashford huknął pod poprzeczkę [WIDEO]

Marcus Rashford
Źródło zdjęcia: Ververidis Vasilis / shutterstock.com

Manchester United nie dał szans Partizanowi Belgrad w meczu czwartej kolejki Ligi Europy.

Prowadzenie "Czerwonym Diabłom" dał w 22. minucie Greenwood, który wykorzystał podanie od Rashforda i ze spokojem pokonał bramkarza rywali.

11 minut później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Martial. Francuz na małej przestrzeni ograł rywali, by po chwili skierować piłkę do siatki.

W drugiej połowie gospodarze zadali kolejny cios. Tym razem składną akcję wykończył Rashford, który bez zastanowienia huknął pod poprzeczkę.

Po czterech meczach "Czerwone Diabły" mają na koncie 10 punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli swojej grupy.

+1
Jestem debil te moje komentarze nie mają sensu więc nie czytajcie tego o klubach bo to nie prawda zbanowali mi konto więc już nic nie zrobię
8 lis 2019 | 09:18
+5
Niebywałe! Może w następnej kolejce pokonają nawet Astanę.
8 lis 2019 | 06:58
-1
Szanowni państwo w imieniu naszego stowarzyszenia klubu Piast Babice serdecznie prosimy o pomoc w wspieraniu nas finasowo ponieważ potrzebujemy wsparcia na klub by móc kiedyś zawitać klasę 0 i rywalizowanie z siliniszym rywalem niż przeciwnicy A klasy bardzo prosimy jeszcze raz jako zespół zdolny do osiągnięć i przyszłości. 691753257
8 lis 2019 | 04:48
+4
Nie ma to jak się rozpływać nad pokonaniem słabej drużyny... To może od razu napiszcie jakim to wspaniałym wojownikiem jest McGregor, bo ostatnią swoją walkę wygrał z jakimś dziadkiem w barze.
8 lis 2019 | 01:13
+15
Fajnie teraz niech cos w lidze zaczna grac bo nie umnijszajac wygrana z Partizanem dla takiego klubu jak United powinna byc formalnoscia ale w swietle ostatnich miesiecy urasta do rangi wydarzenia
8 lis 2019 | 00:18
-10
Racja ten Rashford I Martial to przecietniaki. Ja nie rozumiem jak klub z taką przeszłością tak upadł.Ciesza się z wygranej jakby to była grupa śmierci. :D.
8 lis 2019 | 01:57
+8
Popieram. Po wygranej powinni zejść z boiska ze spuszczonymi głowami i cali zapłakani. Good logic bro.
7 lis 2019 | 23:42
-21
Ten Rashford kreuje siebie na taką wielką gwiazdę, ale nie wiem, dla mnie to zwykły kiep, piłkarz jakich wielu.
7 lis 2019 | 23:03
+22
Happy. Niby z słabszymi i mniej znanymi ale 3:0. Jako fan MU dawno takiego wyniku nie widziałem :)
7 lis 2019 | 22:59
+15
Poprawia mecze na wyjazdach i może coś z tego będzie :)
+23
Jedyną nadzieją na awansowanie do LM jest wygrana w lidze Europy... eh mój kochany klub tak zszedł na psy