El. LM: Koniec przygody zespołu Świerczoka i Góralskiego, Łudogorec słabszy od mistrzów Węgier

MediaPictures.pl / shutterstock.com
MOL Vidi FC pokonał u siebie Łudogorec Razgrad 1:0 (1:0) rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwsza konfrontacja tych drużyn zakończyła się bezbramkowym remisem.
Na Puskas Akademia Pancho Arena w podstawowym składzie gości wybiegł Jakub Świerczok. Napastnika reprezentacji Polski w 67. minucie zastąpił Rumun Claudiu Andrei Keseru. Po zmianie stron na murawie pojawił się również Jacek Góralski, po tym jak boisko opuścił Gustavo Campanharo.
Grających w osłabieniu mistrzów Bułgarii, po czerwonej kartce dla Holendra Vury, pogrążył tuż przed przerwą Bośniak Anel Hadżić. Mistrzowie Węgier w kolejnej rundzie zagrają przeciwko Malmoe FF.