El. LM: Waldemar Fornalik skomentował brzydkie zachowanie Patryka Dziczka w meczu Piasta z BATE [WIDEO]

Waldemar Fornalik skomentował brzydkie zachowanie Patryka Dziczka w meczu Piasta Gliwice z BATE [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Piast Gliwice zremisował na wyjeździe 1:1 z BATE Borysów w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Trener Waldemar Fornalik podsumował spotkanie i odniósł się między innymi do sytuacji z Patrykiem Dziczkiem.
Pomocnik został zdjęty z boiska w 61 minucie spotkania. Piłkarz nie potrafił ukryć swojej wściekłości, nie podając ręki trenerowi.
Do tej sytuacji odniósł się już Waldemar Fornalik. - Rozmawialiśmy już na ten temat. Patryk przyszedł i wyjaśnił sytuację. Był bardzo zły na siebie. Ten mecz mu nie wyszedł i to była autentycznie złość na samego siebie. Takie słowa padły z jego ust. To wszystko rozumiemy. Ostatnio miał dużą dawkę emocji: zdobycie mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy do lat 21, teraz eliminacje do Ligi Mistrzów. To się nawarstwiło. Cóż, takie sytuacje się zdarzają. Najważniejsze, że wszystko wyjaśnione - stwierdził cytowany przez klubową stronę.
Szkoleniowiec podsumował również występ swojej drużyny, wspominając o niedosycie.
- W Polsce jest powiedzenie o niedosycie… ale zostawmy to. Wynik jest korzystny, ale mógłby być lepszy. To chyba najlepszy komentarz do tego meczu - przyznał.
- Myślę, że zagraliśmy dobry mecz. W wielu fazach tego meczu prowadziliśmy i kontrolowaliśmy grę. Można powiedzieć, że mamy za sobą pierwszą połowę, bo to dwumecz. Wynik remisowy nie jest złym wynikiem - dodał.
Jakub Kreśliński10 Jul 2019 · 22:29
Źródło: piast-gliwice.eu