El. ME. Niezwykły mecz reprezentacji Włoch. Strzeliła rywalowi aż dziewięć goli!

Niezwykły mecz reprezentacji Włoch. Strzeliła rywalowi aż dziewięć goli! [WIDEO]
AI_football / shutterstock.com
Niesamowity mecz reprezentacji Włoch. Piłkarze Roberto Manciniego rozbili Armenię aż 9:1!
Włosi już w październiku zapewnili sobie awans do mistrzostw Europy. Mimo tego w końcówce eliminacji nie spuścili z tonu - w piątek wygrali na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną 3:0, a teraz spuśćili manto Ormianom.
Włosi strzelili cztery gole już w pierwszej połowy. Do siatki trafiali Ciro Immobile, Nicolo Zaniolo...
... Nicolo Barella i ponownie Immobile.
Po przerwie gospodarze nie odpuszczali, a ich kibice oglądali prawdziwy festiwal goli. Znów do bramki trafił Zaniolo, a później kolejne gole wbijali Alessio Romagnoli, Jorginho, Riccardo Orsolini i Federico Chiesa. Ormianom udało się zdobyć jedną bramkę, choć trudno powiedzieć, by w ten sposób uratowali honor. Autorem trafienia był Edgar Babayan.
Włosi wygrali wszystkie dziesięć meczów w eliminacjach - rywalom strzelili aż 37 goli, a stracili tylko cztery. Ormianie rywalizację wgrupie J zakończyli na piątej pozycji.
Marcin Karbowski18 Nov 2019 · 22:36