El. MŚ: Bez bramek w starciu Danii z Irlandią

salajean/Shutterstock
Dania zremisowała przed własną publicznością z Irlandią 0:0 w jedynym sobotnim spotkaniu barażowym MŚ 2018 w strefie Europy.
Na Telia Parken w Kopenhadze nie brakowało okazji pod jedną i drugą bramką. Najlepsze obie drużyny wypracowały sobie w pierwszej połowie.
Najpierw groźne uderzenia Jensa Larsena, Andreasa Corneliusa oraz z dystansu Christiana Eriksena znakomicie obronił Darren Randolph, a dwie minuty przed przerwą w sytuacji sam na sam Cyrus Christie nie zdołał zaskoczyć Kaspera Schmeichela.
Minutę przed końcem rezerwowy Yussuf Poulsen niebezpiecznie jeszcze strzelił głową, jednak znów świetnym refleksem popisał się Randolph.
Rewanż odbędzie się w najbliższy wtorek na Aviva Stadium w Dublinie. Wówczas poznamy ostatniego uczestnika mundialu w Rosji w strefie Europy.