Erik ten Hag nagrodził trenera rywali. Prawie skompromitował Manchester United w FA Cup [WIDEO]

Screen/Twitter
Po meczu Newport - Manchester United w ramach FA Cup trener gości, Erik ten Hag, wręczył szkoleniowcowi rywali mały upominek. Nagranie z tej sytuacji od razu obiegło internet.
Piłkarze Newport mogli sprawić niespodziankę w meczu z Manchesterem United. Zespół z czwartej ligi angielskiej, choć doprowadził do remisu 2:2, finalnie musiał uznać wyższość rywala.
Spotkanie w ramach 1/16 finału FA Cup lepiej rozpoczęli podopieczni Erika ten Haga. Jeszcze przed upływem kwadransa prowadzili oni 2:0 po golach Bruno Fernandesa i Kobbiego Mainoo.
W 36. minucie bramką kontaktową popisał się Bryn Morris. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy do remisu (2:2) doprowadził zaś Will Evans. Finalnie było to jednak za mało, by wyeliminować faworyta z rozgrywek krajowego pucharu. W końcówce dużo lepszy był Manchester United.
Bramki zdobyte przez Antony’ego oraz Rasmusa Hojlunda ustaliły wynik tego meczu na 4:2. W ten oto sposób do 1/8 finału FA Cup awansował wielokrotny mistrz Anglii.
Zaraz po zakończeniu meczu kamery zarejestrowały krótką pogawędkę dwóch trenerów, Erika ten Haga oraz Grahama Coughlana. Holender popisał się miłym gestem.
Szkoleniowiec Manchesteru United podziękował opiekunowi Newport za emocjonujące starcie, po czym wręczył mu butelkę wina. Nagranie to trafiło do internetu, gdzie cieszy się dużą popularnością. W komentarzach nie brakuje ponadto miłych wpisów względem ten Haga.
Trwający sezon nie należy do najlepszych z perspektywy Manchesteru United. Drużyna prowadzona przez holenderskiego trenera gra bardzo nierówno, co przekłada się na przeciętne wyniki. W tabeli Premier League zespół z Old Trafford zajmuje dopiero ósmą pozycję.