Erling Haaland nie wytrzymał po skandalicznej decyzji arbitra! Mocny wpis gwiazdy Manchesteru City

W spotkaniu Manchesteru City z Tottenhamem doszło do wielkiej kontrowersji. Erling Haaland zareagował na decyzję Simona Hoopera.
Mecz na Etihad Stadium obfitował w gigantyczne emocje. Obie drużyny zaprezentowały ofensywny futbol na bardzo wysokim poziomie.
W 90. minucie Dejan Kulusevski doprowadził do wyniku 3:3. W doliczonym czasie gry "Obywatele" mogli jednak zapewnić sobie punkty.
W 94. minucie sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu jednego z graczy "Spurs". Haaland przejął piłkę i zagrał do Jacka Grealisha, który doszedłby do sytuacji sam na sam z Guglielmo Vicario.
Wtedy arbiter z niewiadomych przyczyn zatrzymał akcję i wrócił do faulu Tottenhamu. Manchester City stracił okazję na zdobycie bramki.
Erling Haaland skomentował całą sytuację w mediach społecznościowych. Norweg skomentował filmik z akcją, korzystając ze skrótu "WTF" od "What the f**k", co można przetłumaczyć jako "Co do k***y".
Decyzja arbitra może mieć kluczowy wpływ na losy dalszej walki o mistrzostwo Anglii. Po remisie Manchester City zajmuje trzecie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do liderującego Arsenalu.
Adam Kłos03 Dec 2023 · 20:07
Źródło: Twitter