Erling Haaland sfrustrowany grą Borussii Dortmund. "Kur**, nienawidzę tego" [WIDEO]

Ulrich Hufnagel / Press Focus
Borussia w sobotę zremisowała z FC Koeln 2:2. Choć Erling Haaland strzelił dwa gole, a w ostatniej minucie uratował punkt swojej drużynie, to był wyraźnie sfrustrowany grą swojej drużyny.
Wściekły Norweg zaraz po ostatnim gwizdku zdjął koszulkę, rzucił ją w kierunku Jorge Mere, a następnie szybkim krokiem poszedł do szatni. Żaden z innych graczy Borussii nie zszedł tak energicznie z boiska. "Bild" wyliczył, że 20-latek zniknął w tunelu czternaście sekund po ostatnim gwizdku sędziego.
Haaland był wściekły już w przerwie. "Bild" twierdzi, że młody napastnik głośno wykrzykiwał swoje uwagi w drodze do szatni.
- Kur**, nienawidzę tego. Pieprzone bzdury - mówił reprezentant Norwegii.
Po meczu do zachowania Haalanda odniósł się trener Edin Terzić.
- Widać było, że jest rozczarowany, bo chciał wygrać. Wyróżniają go nie tylko umiejętności, ale też chęć wygrywania - powiedział trener BVB.
Wybuch Haalanda podsyci zapewne spekulacji na temat jego odejścia z Borussii już w trakcie najbliższego okna transferowego. Piłkarz jest na liście życzeń większości największych klubów Starego Kontynentu. Klauzula, na mocy której będzie mógł zmienić pracodawcę za 75 mln euro, wejdzie w życie dopiero w 2022 roku.
Borussii walka o udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów idzie bardzo opornie. Na razie zespół z Dortmundu zajmuje piąte miejsce w tabeli. Do czwartego Eintrachtu traci cztery punkty.
Marcin Karbowski21 Mar 2021 · 13:24
Źródło: Daily Mail, Bild