Espanyol zremisował w Bilbao

Christian Bertrand/Shutterstock
Athletic Bilbao zremisował przed własną publicznością z Espanyolem Barcelona 1:1 (0:1) w jedynym piątkowym meczu 27. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na San Mames prowadzenie przyjezdnym zapewnił po dziewięciu minutach gry strzałem z kilku metrów Facundo Ferreyra. Argentyńczykowi przytomnie zgrywał głową w polu karnym Chińczyk Wu Lei.
Dziesięć minut przed końcem wyrównał kapitalnym uderzeniem głową Raul Garcia, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne rywali Ibai Gomez Perez.
"Los Leones" po trzynastym podziale punktów w tym sezonie przesunęli się na jedenaste miejsce w tabeli. "Papużki" natomiast zremisowały czwarte z sześciu ostatnich spotkań i awansowały na dziesiątą lokatę w klasyfikacji.