Everton lepszy od Fulham. Dwa gole Calvert-Lewina [WIDEO]

Everton dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Drużyna Carlo Ancelottiego wygrała na wyjeździe z Fulham 3:2.
Bohaterem Evertonu był Calvert-Lewin, który znów błysnął talentem do strzelania goli. Prowadzenie swojej drużynie dał już w 1. minucie, gdy w tłoku wepchnął piłkę do siatki.
Gospodarze potrafili wyrównać. Po kwadransie gry gola strzelił Reid.
Chwilę później znów do bramki trafił Calvert-Lewin. Cieszył się jednak bardzo krótko - bramka została anulowana po analizie VAR. Co się odwlecze, to nie uciecze. W 29. minucie Anglik strzałem z bliska wykończył zespołową akcję. Tym razem gola nikt mu nie zabrał.
Everton jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie. Trzecią bramkę dla gości strzelił Doucoure.
Gospodarze w drugiej połowie dążyli do wyrównania, ale potrafili strzelić tylko jednego gola. W 70. minucie do siatki trafił Loftus-Cheek. Chwilę wcześniej karnego zmarnował Ivan Cavaleiro.
Marcin Karbowski22 Nov 2020 · 14:56