OD 15:00
Obejrzyj w
Pogadajmy o piłce
Subskrybuj
  • Zbigniew Boniek gościem specjalnym "Pogadajmy o piłce"

Fabrizio Romano gościem specjalnym w programie Meczyków! "Okno Transferowe" już o 19:00

Fabrizio Romano gościem specjalnym w programie Meczyków! "Okno Transferowe" już o 19:00
własne
Autor: Kamil Kobielski 30 Cze 2022 | 11:46
Fabrizio Romano będzie gościem specjalnym kolejnego wydania "Okna Transferowego" na kanale Meczyki (YouTube). Jednym z tematów rozmowy ze znanym dziennikarzem będzie przyszłość Roberta Lewandowskiego. Transmisja programu w czwartek o godz. 19:00.
Fabrizio Romano to jeden z najpopularniejszych newsmanów i dziennikarzy sportowych na świecie. Jest uznawany za najlepsze źródło związane z transferami w świecie piłki nożnej. Znakiem rozpoznawczym Włocha jest jego słynne określenie "Here we go!", które pada z jego ust w momencie, w którym dany zawodnik zmienia barwy klubowe. To wszystko zanim pojawi się oficjalny komunikat.
Dalsza część tekstu pod wideo
Romano udziela się na kilku platformach społecznościowych. Dziennikarz posiada konta na Instagramie (8,2 mln obserwujących), Twitterze (9,1 mln), Facebooku (6,9 mln) czy YouTube (1,03 mln). To właśnie tam przekazuje kibicom najświeższe informacji dot. okna transferowego.
Głównym wątkiem programu będzie przyszłość Roberta Lewandowskiego, na temat której Romano porozmawia z Tomaszem Włodarczykiem, specjalizującym się w transferach na polskim rynku. Obaj dziennikarze przedyskutują obecną sytuację związaną z przenosinami Polaka do FC Barcelony.
Cały program będzie dostępny pod tym linkiem:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 20