Fani PSG w wulgarny sposób przywitali Neymara, a on... strzelił cudownego gola w 92. minucie! [WIDEO]

Stefan Ugljevarevic / shutterstock
PSG wygrało 1:0 z RC Strasbourg w meczu 5. kolejki Ligue 1. Bohaterem spotkania był Neymar.
Do 90. minuty na tablicy wyników widniał rezultat 0:0. Wówczas sprawę w swoje ręce wziął Neymar. Zawodnik w 92. minucie w niesamowity wpisał się na listę strzelców. Piłkę w pole karne dorzucił Abdou Diallo, a tam Brazylijczyk popisał się kapitalnym uderzeniem z przewrotki.
Ten mecz był szczególny dla Neymara, który po raz pierwszy zagrał dla PSG po letniej sadze transferowej. 27-latek w ostatnich miesiącach naciskał na transfer do FC Barcelony, czym zraził do siebie kibiców z Paryża. Fani mistrzów Francji dali wyraz swojej niechęci wobec zawodnika.
Podczas przedmeczowej prezentacji rozległy się gwizdy, gdy spiker wyczytał Neymara. Później kibice nucili obraźliwą przyśpiewkę ("Neymar, ty skur***ynu"), by po chwili zaprezentować transparent skierowany do ojca zawodnika: "Panie Neymar, niech pan sprzeda swojego syna do Vila Mimosa".
W piątej minucie doliczonego czasu gry Neymar ponownie posłał piłkę do siatki, a asystował mu Angel di Maria. Tym razem jednak okazało się, że Brazylijczyk strzelał z pozycji spalonej i ostatecznie trafienie nie zostało zaliczone.
Mistrzowie Francji po trzecim zwycięstwie z rzędu umocnili się na czele tabeli. Zespół z Alzacji doznał natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i jest osiemnasty w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz14 Sep 2019 · 19:30
Źródło: asinfo./własne