Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Będzie miał konkurencję z Premier League, transfer na ostatniej prostej

Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Będzie miał konkurencję z Premier League, transfer na ostatniej prostej
Twitter Basaksehir
Autor:Maciej Pietrasik14 Wrz 2023 | 16:32
Krzysztof Piątek tego lata trafił do tureckiego Basaksehiru, ale jego początki w nowym klubie nie są najlepsze. Teraz Polak będzie miał konkurencję ze strony zawodnika z Premier League.
28-latek znalazł się na wylocie z Herthy Berlin, która kilka miesięcy temu spadła z Bundesligi. Niemieckiego klubu nie było stać na opłacanie wysokiej pensji Piątka.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarza łączono między innymi z powrotem do włoskiej Genoi. Snajper zdecydował się jednak na zupełnie inny kierunek. Przeniósł się do tureckiego Basaksehiru.
Jego początki w nowym klubie są niestety bardzo słabe. W trzech dotychczasowych meczach występował w podstawowym składzie, ale nie stwarzał większego zagrożenia pod bramką rywali.
Zespół ze Stambułu nie tylko zaczął sezon od trzech porażek, ale w żadnym z dotychczasowych spotkań nie zdobył nawet bramki. Uznano, że w drużynie przyda się nowy napastnik.
Jak informuje Fabrizio Romano, wybór tureckiego klubu padł na Emmanuela Dennisa. Nigeryjczyk od ponad roku reprezentuje barwy Nottingham Forest.
Teraz ma trafić do Turcji na zasadzie rocznego wypożyczenia. W umowie nie zostanie zawarta opcja wykupu. Ustalane są jeszcze ostatnie szczegóły umowy, ale transakcja wydaje się przesądzona.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 0