Fatalne zachowanie Kamila Grabary, Polak zawalił gola. "Jest bliski bycia najgorszym bramkarzem ligi" [WIDEO]

Kamil Grabara na pewno nie będzie dobrze wspominał spotkania Aarhus z FC Nordsjaelland. Drużyna Polaka przegrała 1:3. On sam fatalnie zachował się przy trzecim golu dla rywali.
Spotkanie z FC Nordsjaelland nie mogło zaczął się gorzej dla ekipy Aarhus. Już w pierwszych trzech minutach Kamil Grabara dwukrotnie musiał skapitulować.
Wówczas Polak nie był w stanie zrobić zbyt wiele, bo fatalnie zachowywała się przede wszystkim obrona gości, która wręcz wykładała przeciwnikom piłkę na tacy.
Na konto 21-latka z pewnością wędruje jednak trafienie z drugiej połowy spotkania. Wówczas dostał podanie od jednego z kolegów i wydawało się, że nie powinien mieć problemów z wybiciem futbolówki.
Grabara długo zwlekał jednak z decyzją i finalnie popełnił fatalny błąd - trafił w Isaaca Atangę i musiał wyciągać piłkę z siatki po raz trzeci. Jego drużyna przegrała w efekcie 1:3.
Duńscy kibice w mediach społecznościowych nie zostawiają na golkiperze suchej nitki. Komentarzy na jego temat jest całkiem sporo.
- Kiedy Grabara mówił, że jest na równi z pierwszym bramkarzem Liverpoolu, być może myślał o Kariusie? - zastanawia się jeden z fanów.
- Sam Grabara uważał, że był najlepszym bramkarzem ligi w sezonie 2018/2019. Teraz jest co najwyżej bliski bycia najgorszym - dodał inny.
Maciej Pietrasik29 Nov 2020 · 20:29