Fatalny Krzysztof Piątek. Polski napastnik nie wykorzystał rzutu karnego [WIDEO]

Krzysztof Piątek nie popisał się w meczu z Hoffenheim. Polak nie wykorzystał rzutu karnego, a jego drużyna przegrała 0:3.
Hertha Berlin od miesięcy regularnie zawodzi swoich kibiców. Kolejne mecze pokazują słabości drużyny Bruno Labaddii. Nieskuteczność w ataku - to główny problem stołecznej ekipy.
Nie inaczej było i dziś. Hertha na własnym boisku mierzyła się z Hoffenheim. W 12. minucie w centrum uwagi znalazł się Krzysztof Piątek.
Sędzia podyktował rzut karny za faul na Cordobie. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł polski napastnik. Niestety, nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Baumann odbił płaskie uderzenie w lewego słupka.
Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 33. minucie. Ekipa Hoffenheim objęła wówczas prowadzenie. Sebastian Rudy wpadł z futbolówką w szesnastkę Herthy. Piłka odbiła się od Matteo Guendouziego i wpadła do bramki.
Spotkanie ostatecznie zakończyło się blamażem berlińczyków. W 68. minucie do siatki trafił Kramarić. Chorwat tuż przed końcem dobił rywali, gdy ustrzelił dublet.
Zespół Hoffenheim dzięki wygranej wyprzedził Herthę w ligowej tabeli. Obecnie jest na 11. miejscu z 19 punktami na koncie. Hertha plasuje się na 14. lokacie. Jej dorobek to 17 "oczek".
Krzysztof Piątek na boisku przebywał do 72. minuty. W jego grze ciężko było znaleźć pozytywne aspekty.
Daniel Makarewicz19 Jan 2021 · 21:24