FC Barcelona. Dziennikarz pod wrażeniem prezentacji Lewandowskiego. Porównał ją tylko do jednego wydarzenia

Kataloński dziennikarz pod wrażeniem prezentacji Lewandowskiego. Porównał ją tylko do jednego wydarzenia
Bagu Blanco / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 05 Sie 2022 | 17:08
Robert Lewandowski został zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelony. Moi Llorens, znany kataloński dziennikarz, porównuje do pojawienia się na Camp Nou Ronaldinho.
Kapitan reprezentacji Polski został przywitany w Barcelonie przez tysiące kibiców. Jego wyjście na Camp Nou wywołało gigantyczne emocje. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
- To wielkie wydarzenie, że Camp Nou zostało w połowie wypełnione w południe, przy niesamowitym upale. 50 tys. fanów przyszło, aby zobaczyć Lewandowskiego, który budził wielkie zainteresowanie. On teraz stał się symbolem barcelonismo - stwierdził Llorens w rozmowie z "Onet.pl".
Dziennikarz ESPN sugeruje, że prezentacja Lewandowskiego zapisze się w historii Barcelony. Porównuje ją tylko do jednego tego typu wydarzenia z przeszłości.
- Od czasów Ronaldinho żadna prezentacja nie była tak efektowna i nie budziła takich emocji jak w przypadku Lewandowskiego. Przyjście Neymara dziewięć lat temu też było ważne, ale to jednak nie to samo co Lewandowskiego. Suarez, choć był wielką gwiazdą, też nie budził aż takich emocji. To dlatego, że oni trafiali do wielkiej Barcelony. Lewandowski ma zaś pomóc odbudować te drużynę, która ostatnio nie odnosiła sukcesów na miarę oczekiwań fanów. To więc podobna sytuacja jak z Ronaldinho - ocenił Llorens.
W niedzielę Lewandowski zagra pierwszy mecz na Camp Nou w koszulce Barcelony. Rywalem jego nowej drużyny w spotkaniu o Puchar Gampera będzie Pumas UNAM.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: onet.pl

Dyskusja 21