Robert Lewandowski powitany przez FC Barcelonę! Okrzyki kibiców, uradowany Laporta i show na Camp Nou [WIDEO]

Robert Lewandowski powitany przez FC Barcelonę! Okrzyki kibiców, uradowany Laporta i show na Camp Nou [WIDEO]
Screen Twitter
Autor: Hubert Kowalczyk 05 Sie 2022 | 12:55
Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany przez FC Barcelonę! Powitaniu Polaka towarzyszyły tysiące kibiców, którzy głośno skandowali jego imię.
Długo zapowiadana prezentacja Roberta Lewandowskiego wreszcie doszła do skutku. Reprezentant Polski został powitany na Camp Nou, gdzie towarzyszyli mu nie tylko bliscy, Pini Zahavi, Joan Laporta, ale też tysiące kibiców.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na trybunach stadionu FC Barcelony podniosła się wrzawa, gdy tylko kapitan "Biało-Czerwonych" wyszedł z tunelu. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami - Lewandowski pojawił się ubrany w koszulkę z numerem "9".
Niedługo później Lewandowski został przywitany przez Joana Laportę, który podziękował swoim współpracownikom za zrealizowanie tego transferu. Następnie mikrofon przejął główny bohater piątkowego show.
Początkowo Polak przywitał się z kibicami po hiszpańsku. Tym samym zdobył ich przychylność, bo przez kilkanaście sekund nie mógł kontynuować swojego przemówienia, co wynikało z żywiołowej reakcji trybun.
- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być. Jestem również bardzo dumny z tego powodu. Mam nadzieję, że zagwarantuję wam dużo bramek - powiedział w końcu.
- To niesamowite widzieć tak wielu kibiców na stadionie. To dla mnie prawdziwa przyjemność. Jestem gotowy i mam nadzieję sięgać po tytuły z tym klubem - dodał.
- Postaramy się wiele osiągnąć przy wsparciu naszych kibiców. Mam nadzieję, że jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zobaczę was na naszych mecze przygotowawczych. Dziękuję! - podsumował.
Następnie Robert Lewandowski przeszedł do tradycyjnej części prezentacji, gdzie popisywał się swoimi umiejętnościami technicznymi. Wspaniałą okazję otrzymali też młodzi adepci FC Barcelony, którzy mogli wymienić kilka podań z reprezentantem Polski.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: FC Barcelona

Dyskusja 92