FC Barcelona dostała lanie od Benfiki! Kompromitacja drużyny Ronalda Koemana [WIDEO]

Katastrofalny start FC Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna Ronalda Koemana przegrała na wyjeździe z Benficą Lizbona 0:3.
Mecz dla Barcelony zaczął się najgorzej jak mógł. Benfica wyszła na prowadzenie już w 3. minucie. Przy biernej postawie obrońców do bramki trafił Darwin Nunez. Jego gola zobaczycie TUTAJ.
Barcelona mogła szybko odpowiedzieć, ale w świetnej sytuacji skompromitował się Luuk de Jong. Piłka po zagraniu Holendra nie poleciała w kierunku bramki, lecz w bok. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Koeman jeszcze przed przerwą zdjął z boiska zagrożonego czerwoną kartką Gerarda Pique. Za doświadczonego stopera wszedł Gavi, a do obrony został wycofany Frenkie de Jong. Taka roszada dziwiła, bo to od Holendra zaczynały się co ciekawsze akcje gości.
Po przerwie Barcelona zebrała kolejne ciosy. W 69. minucie wynik podwyższył Rafa Silva. Portugalczyk był zupełnie niekryty w polu karnym i bez problemu dopadł do piłki odbitej wcześniej przez ter Stegena.
Na tym gospodarze się nie zatrzymali. Barcelona straciła jeszcze jednego gola. W 79. minucie do bramki z rzutu karnego strzelił Nunez.
Barcelona po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów ma fatalny bilans: zero punktów, zero goli strzelonych i aż sześć straconych.
Marcin Karbowski29 Sep 2021 · 22:52