FC Barcelona. Hat-trick Leo Messiego! Dwa gole strzelił z rzutów wolnych [WIDEO]

Hat-trick Leo Messiego! Dwa gole strzelił z rzutów wolnych [WIDEO]
Christian Bertrand / shutterstock.com
FC Barcelona wygrała u siebie z Celtą Vigo 4:1 (2:1) w ostatnim sobotnim spotkaniu 13. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Camp Nou trzykrotnie do siatki rywali celnie przymierzył Lionel Messi. Argentyńczyk najpierw wykorzystał rzut karny, a następnie dwukrotnie zaskoczył golkipera gości po uderzeniach z rzutów wolnych. Pierwszy raz zrobił to w doliczonym czasie gry pierwszej połowy...
... a drugi już po przerwie.
Przyjezdni odpowiedzieli również trafieniem z rzutu wolnego Lucasa Olazy. Pięć minut przed końcem wynik ustalił Sergio Busquets.
"Blaugrana" po ósmym zwycięstwie w sezonie odzyskała pozycję lidera tabeli. Zespół z Galicji doznał natomiast piątej porażki z rzędu i otwiera strefę spadkową klasyfikacji.
Marcin Karbowski09 Nov 2019 · 22:56