FC Barcelona już planuje przyszłoroczne transfery. Klub wytypował następcę Sergio Busquetsa

Barcelona już planuje przyszłoroczne transfery. Klub wytypował następcę Sergio Busquetsa
Sergio Ruiz/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 30 Cze 2022 | 22:51
FC Barcelona już przygotowuje plan na przyszłoroczne okienko transferowe. Dziennik "Sport" informuje, że Katalończycy postarają się sprowadzić Rubena Nevesa.
Portugalczyk pięć ostatnich sezonów spędził jako piłkarz Wolverhampton. 25-latek jest jednak regularnie łączony z przenosinami do czołowych drużyn m.in. Manchesteru United czy właśnie Barcelony.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego transfer w tym okienku jest jednak mało prawdopodobny. Wcześniej media informowały, że Wolverhampton oczekuje za niego około 100 mln euro.
Barcelona oczywiście nie jest obecnie w stanie zapłacić tak dużej kwoty. "Blaugrana" zamierza jednak wziąć "Wilki" na przeczekanie.
Dziennik "Sport" informuje, że celem Katalończyków jest sprowadzenie Nevesa przed sezonem 2023/24. Wtedy zostanie mu rok kontraktu z Wolves, zatem włodarze z Molineux prawdopodobnie obniżą swoje oczekiwania finansowe w obawie o utratę piłkarza za darmo.
Transfer Nevesa ma być przyszłorocznym priorytetem Barcelony. Klub upatruje w Portugalczyku następcy Sergio Busquetsa, któremu w 2023 roku wygaśnie umowa.
W minionym sezonie Neves wystąpił w 36 spotkaniach "Wilków". Zanotował w nich cztery bramki i dwie asysty.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Sport

Dyskusja 7