Kompromitacja FC Barcelony w Lidze Europy! Eintracht Frankfurt wyeliminował Katalończyków [WIDEO]

FC Barcelona w fatalnym stylu pożegnała się z Ligę Europy. Katalończycy przegrali na własnym boisku 2:3. W pierwszym meczu padł z kolei wynik 1:1.
Piłkarze z Frankfurtu mogli dziś być niesieni niesamowitym dopingiem. Na Camp Nou zjawiło się ponad 30 tysięcy kibiców przyjezdnych.
Już w 3. minucie Eintracht wyszedł na prowadzenie. Filip Kostić wykorzystał rzut karny sprokurowany przez Erika Garcię.
W 9. minucie Pierre-Emerick Aubameyang znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie zdołał doprowadzić do remisu. W 36. minucie to Eintracht podwyższył prowadzenie. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Santos Borre.
Już w przerwie Xavi dokonał pierwszej zmiany. Z powodów zdrowotnych murawę opuścił Pedri. W jego miejsce na boisku pojawił się Frenkie de Jong. W 48. minucie doskonałej okazji nie wykorzystał Aubameyang.
Kolejną bramkę zdobyli za to goście z Frankfurtu. W 68. minucie dublet skompletował znakomicie dysponowany Filip Kostić, wywołując euforię wśród tysięcy kibiców Eintrachtu zgromadzonych na Camp Nou.
W doliczonym czasie gry Barcelona ruszyła do odrabiania strat. Najpierw ładnym strzałem popisał się Sergio Busquets, który trafił na 3:1. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Memphis Depay. Eintracht wygrał 3:2 i awansował do półfinału. Po meczu kibice z Frankfurtu zostali na Camp Nou, aby świętować gigantyczny sukces klubu.
Olympique Lyon - West Ham
W półfinale Ligi Europy Eintracht Frankfurt zmierzy się z West Hamem, który wygrał 3:0 z Lyonem. Tydzień temu w Londynie padł wynik 1:1. Dziś na listę strzelców wpisali się Craig Dawson, Declan Rice i Jarrod Bowen.
Adam Kłos14 Apr 2022 · 22:58