FC Barcelona odrobiła straty i zagra w finale Pucharu Króla! Kapitalne emocje na Camp Nou! [WIDEO]

Joan Gosa / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 3 mar 2021 | 23:32
FC Barcelona awansowała do finału Pucharu Króla! W rewanżowym meczu półfinałowym wygrała z Sevillą 3:0.
Piłkarze Ronalda Koemana stali przed trudnym zadaniem. W pierwszym meczu przegrali na wyjeździe 0:2. U siebie byli jednak w stanie odrobić te straty.
Barcelona objęła prowadzenie w 12. minucie. Dembele wykorzystał pasywną postawę obrońców Sevilli - wycofał się z piłką pola karnego i sprzed linii szesnastki przymierzył w okienko. Vaclik nawet nie zareagował.
Goście mieli bardzo dobrą okazję do wyrównania w 30. minucie. Przed ter Stegena wyszedł de Jong, ale pogubił się i nawet nie oddał strzału. Piłkę bez problemu złapał Niemiec.
Barcelona miała gigantyczną przewagę, ale nie potrafiła jej udokumentować. Jeszcze w pierwszej połowie Acuna wybijał piłkę sprzed linii bramkowej po uderzeniu Messiego. Już w drugiej - w poprzeczkę z woleja kropnął Alba.
Gospodarze za brak konkretów pod bramką Sevilli mogli zapłacić w 72. minucie. Po jednym z nielicznych wypadów gości Mingueza sfaulował w polu karnym Ocamposa. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany, lecz jego lekki strzał obronił ter Stegen.
Napór Barcelony nie słabł - w końcówce wręcz gotowało się w polu karnym Sevilli. Gospodarze do dogrywki doprowadzili niemal w ostatniej akcji meczu. Po wrzutce Griezmanna głową piłkę do siatki skierował Pique.
Sevilla grała już wtedy w osłabieniu, bo chwilę wcześniej z boiska za dwie żółte kartki został wyrzucony Fernando. Barcelona poszła za ciosem już na początku dogrywki, gdy na 3:0 podwyższył Braithwaite.
Gospodarze wykorzystywali grę w przewadze i długo utrzymywali się przy piłce. Sevilla w końcówce dogrywki próbowała zagrać odważniej, złapać rywala wysokim pressingiem, ale jej starania nie przyniosły efektu.
W finale Barcelona zagra ze zwycięzcą dwumeczu Levante - Athletic. W pierwszym spotkaniu było 1:1. Drugie odbędzie się w czwartek.
3 - 0
03 mar 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

67'
O. Mingueza
73'
78'
I. Kourouma
79'
(O. Mingueza)
90'
2'
90'
4'
Dogrywka
103'
Youssef En-Nesyri
106'
Munir El Haddadi Mohamed
119'

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Hyall dzieciaczku, oglądałeś mecz? Sędzia pozwalał na wiele z obu stron, to nie jest sędziowanie pod jeden klub xD
4 mar 2021 | 03:18
0
Jak Barca po raz kolejny strzela gola na dogrywkę w ostatniej minucie to "walka", a jakby strzelił Real to "znowu na farcie". Mówię o tych przyjebanych kibicach.
4 mar 2021 | 10:06
0
Major91. Z tą różnicą, że Realowi sędziowie cały czas pomagają, a Barcelona ma pod górkę za to, że Katalonia chce się odłączyć od Hiszpanii. Wczoraj zawodnik Sewilli złapał całkiem piłkę rękami i nawet VAR tego nie rozważył, a karny 100%, potem jeszcze drugiego karnego im nie podyktował. Messi tylko się już śmiał z tego sędziowania.
4 mar 2021 | 16:38
0
HAHAAHAHAHHAAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHA
Proszę państwa o to debil
3 mar 2021 | 23:33
0
Dla tej drużyny i dla takich meczy jeszcze oglądam piłkę nożną !! Brawo BARCA !!!!
3 mar 2021 | 23:37