FC Barcelona przegrała z beniaminkiem! Lenglet i ter Stegen sprezentowali gola rywalom [WIDEO]

Christian Bertrand/Shutterstock
Cadiz wyrósł na pogromcę gigantów La Liga. Beniaminek kilka tygodni temu wygrał na wyjeździe z Realem Madryt, a teraz pokonał u siebie 2:1 FC Barcelonę.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 8. minucie. Ter Stegen zdołał jeszcze odbić piłkę po niefortunnej interwencji Minguezy, ale przy dobitce Gimeneza nie miał już nic do powiedzenia. Gracz Cadiz kopnął piłkę do siatki z najbliższej odległości. Był to jedyny strzał beniaminka w pierwszej połowie!
Barcelona dominowała - przed przerwą była przy piłce przez 80 procent czasu gry - ale rzadko strzelała w kierunku bramki rywali.
Na drugą połowę Koeman posłał do boju nowych piłkarzy - z ławki wprowadził Dembele i Pedriego. W 57. minucie goście wyrównali, ale pomógł im w tym gracz Cadiz. Po dośrodkowaniu Alby piłka odbiła się od Alcali i wpadła do siatki.
Remis utrzymywał się tylko przez sześć minut. W 63. minucie drugiego gola dla Cadiz strzelił Alvaro Negredo, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Barcelona właściwie sprezentowała mu to trafienie - Lenglet zbyt słabo podawał do ter Stegena, a ten trafił piłką w nadbiegającego rywala. Hiszpan ją przejął i wbił do siatki.
Dla Barcelony to już czwarta porażka w tym sezonie. Na razie w tabeli jest siódma. Cadiz po zwycięstwie wskoczył na piąte miejsce, ale od dzisiejszego rywala rozegrał o dwa mecze więcej.
Marcin Karbowski05 Dec 2020 · 22:55