FC Barcelona rozbiła Betis. Wspaniałe gole Leo Messiego [WIDEO]

kivnl / shutterstock.com
FC Barcelona pokonała na wyjeździe Real Betis 4:1 (2:0) w niedzielnym meczu 28. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Trzy gole na Estadio Benito Villamarin strzelił Lionel Messi. W 18. minucie napastnik zdecydował się na oddanie bezpośredniego strzału z rzutu wolnego.
Reprezentant Argentyny drugi raz wpisał się na listę strzelców w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas przyjął piłkę zagraną przez Luisa Suareza i precyzyjnym uderzeniem trafił w lewy dolny róg.
W 63. minucie Luis Suarez wykończył akcję zainicjowaną przez Gerarda Pique pewnym strzałem z pola karnego, którego nie zdołał obronić Pau Lopez.
Messi strzelił czwartego gola w 85. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Ivana Rakitica tuż pod poprzeczkę nie dał szans na obronę bramkarzowi Betisu.
Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 82. minucie Loren, który mocnym uderzeniem zza pola karnego pokonał golkipera rywali.
Katalończycy umocnili się na pozycji lidera Primera Division i mają na koncie 66 punktów. Zespół z Andaluzji z dorobkiem 39 "oczek" plasuje się na ósmej pozycji.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 22:43